Kosmetika pro psy

20 položek

Hledáte kosmetiku, šampony Isle Of Dogs pro psy. I přes obdivuhodné vlastnosti, které mají všichni psi společné, se jedná o jedinečné bytosti s odlišnou osobností, vlastnostmi, zvyky, chováním a potřebami. Tak jako u lidí má každá pokožka své specifické potřeby, které souvisí s původem, klimatem, typem atd. se srstí u psů je to stejné, jejich nároky jsou dokonce ještě vyšší.

Organizace American Kennel Club (AKC) uznává 165 různých plemen psů, a to nemluvíme o křížencích nebo tzv. speciálních plemenech jako jsou plemena labradoodle (kříženec labradora s pudlem) nebo pugl (kříženec bígla s buldočkem). Plemena mají odlišnou srst : hrubou, hedvábnou, hladkou, dlouhou, krátkou atd. (další informace o jejích specifikách naleznete v kapitole Typy srsti), různí psi stejné rasy mohou mít rovněž zcela odlišnou srst, podle toho v jakých klimatických podmínkách žijí, jaký mají životní styl (jestli žijí venku nebo uvnitř domu) a samozřejmě podle toho kolik jim je let.

Protože požadavky na kosmetickou péči jsou u každého psa jiné, vyvinula společnost Isle of Dogs™ systém speciální kosmetické péče o psy, aby dokázala uspokojit individuální potřeby každého typu srsti všech psích plemen. Systém poskytuje každému psovi kombinaci následujících produktů, které působí zvenku, jako přípravky pro péči o srst i zevnitř ve formě potravinových doplňků. Produkty jsou nabízeny ve formě speciálního číslovaného systému, aby si mohl majitel vybrat ten nejvhodnější výrobek pro svého psa. Vhodné i pro zvířata s onemocněním Atopická dermatitida a kožní projevy. Šampony a kondicionéry  Isle Of Dogs Katalog leták v PDF  ,  Sanimed   klinické diety   pro nemocné psy. 

Podkategorie

  • Šampony a kondicionéry pro psy

    Jdete na výstavu se psem . Zvolete značku Isle Of Dogs řadu pro výstavní psy.  Pupalkový olej je získáván ze semen pupalky dvouleté, která...
  • Stylingové přípravky

    Představujeme vám řadu Vanity určenou pro profesionální kadeřníky v psích salonech. Byla vytvořena ve snaze umožnit perfektní úpravu srsti,...

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info