Chronické kožní problémy

Proč neustále léčit chronické kožní problémy, různé typy alergií, ztrátu srsti, když je můžete zcela odstranit? Přinášíme pro Vás řešení v podobě hypoalergeního potravinového doplňku stravy při potíží s různými typů potravních alergií a jiných kožních projevů u psů a koček. 

TheraCoat je revoluční potravinový doplněk pro psy a kočky, který pomáhá zlepšovat zdravotní stav vnitřní části buněk a výrazně, tak zlepšuje celkový vzhled a zdravotní stav psů a koček. TheraCoat bude přínosem nejen pro zdraví vašich zvířat, ale přispívá k celkovému zlepšení jejich stavu.

Zdraví buněk závisí na fosfolipidech - molekulách, které obsahují mastné kyseliny a které jsou základním stavebním kamenem buněčných membrán. Fosfolipidy chrání buňky před oxidací a jsou hlavní složkou ochranných obalů, které obklopují mozek a podporují oběhový systém. Pokud je každodení strava vyvážená a dostatečná, produkují fosflipidy játra, ale jelikož je strava zvířat obvykle ne zcela vyhovující je produkce fosfolipidů rovněž omezená. Jelikož se přípravek TheraCoat vyrábí extrakcí a čištěním fosfolipidů ze sójových bobů, doplňuje esenciální mastné kyseliny omega 3 a omega 6. TheraCoat je rovněž důležitým zdrojem vitamínu B, cholinu, kyseliny linoleové a inositolu. Tyto a mnoho dalších složek, které tento pozoruhodný potravinový doplněk obsahuje, pomáhají zlepšovat fluiditu a zdraví všech buněk a tkání, včetně mozkových buněk a buněk nerového systému.

Jaké jsou příčiny problémů s pokožkou a srstí?

Kožní problémy jsou prvním příznakem nedostatku fosfolipidů. Může dojít k různým problémům, jako je například ztráta elasticity pokožky, suchá pokožka, strupovitost, tuková atrofie, zarudnutí, léze na mukokutánních (rozhranní sliznice a pokožky) spojeních, matná srst, oslabení srsti a ztráta barvy, špatné dorůstání srsti a alopécie (vypadávání srsti). Naštěstí lze nedostatek fosfolipidů a mastných kyselit rychle vyřešit, pokud začnete podávat zvířatlm TheraCoat. Jakmile je mezibuněčná kapalina obohacena esenciálními fosfolipidy, mezibuněčné membrány se spraví.

V čem se podávání přípravku TheraCoat liší od podávání ostatních přípravků?

I když topická léčba, jako například léčebné šampóny, kondicionéry a spreje fungují, pokud jde o léčbu symptomů problémů s pokožkou a srstí, přípravek TheraCoat podporuje uvnitř těla skutečný léčebný proces, který zmírňuje a ve většině případů eliminuje tyto symptomy. Podávání přípravku TheraCoat je vhodné i pro zvářata, která kožní problémy nemají, ale jejich srst pak bude hustší, lesklejší a optimálně hydratovaná

Kdy budou patrné výsledky?

Výsledky budou patrné již po 30 dnech podávání přípravku TheraCoat, k dramatické změně dojde po dvou měsících. Budete pozorovat dorůstání srsti, která bude mít větší lesk. Pokožka se bude snadněji hojit a regenerovat a nebude vysušená. Srst bude mít lepší elasticitu a bude poddajnější. Dalším přínosem bude zmírnění nebo eliminace skvrn po slzách na nové srsti a zmírnění výtoku z uší a podráždění. Přípravek TheraCoat zlepšuje celkový stav zvířat a proto jej doporučujeme podávat i starším zvířatům s omezenou pohyblivostí. Aby pozitivní výsledky TheraCoatu přetrvávaly, je důležité jej podávat každý den.

  

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info