Omega 3 špatná srst

Měkké žvýkací odměny Davis Omega-3 Soft Chews. Potravinový doplněk s mastnými kyselinami, který pomáhá podporovat zdravou pokožku, srst a zdravý životní styl vašich psů a koček Měkké žvýkací odměny Davis Omega-3 Soft Chews jsou bohaté na živiny, které pomáhají udržovat zdravou pokožku a srst a podporují aktivní životní styl vašeho zvířete. Jeden z nejdůležitějších doplňků stravy, které můžete přidávat vašim zvířatům do krmení, pomáhá zmírnit zarudnutí a svědění kůže. Rybí olej s mastnými kyselinami je vynikající pro srst, která je hustší a lesklejší. A to nejlepší Davis Omega-3 Soft Chews jsou skvělé měkké pamlsky pro vaše miláčky, kteří si zamilují skvělou sýrovou příchuť.

Složení.: ( v 1ks polsuchá odměny ) Protein (min) 6%, Tuk (min) 20%, Vláknina (max) 16%, Vlhkost (max) 12% Omega 3 Kyselina eikosapentaenová (EPA) 180 mg, Omega 3 Kyselina dokosahexaenová (DHA) 120 mg,Vitamín E 50 IUs.

Další složky : Hnědá rýže, kukuřičný škrob, přírodní a umělá sýrová příchuť, lecitin, voda, slunečnicový olej, glycerin, kyselina sorbová (konzervant), propionát vápenatý (konzervant), kyselina askorbová Vit. C.

Není uvedena, jako nezbytná složka v nutričních profilech AAFCO pro psy a kočky

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info