Zpět

Sanimed veterinární diety pro psy

Klinické diety Sanimed vytvořil Prof. Dr. Anton Beynen na základě vědeckého výzkumu.

Sanimed  veterinární diety pro psy

Sanimed klinické diety, znamená prvotřídní kvalitu a pouze přírodní ingredience. Je to velmi chutné suché i vlhké krmivo pro psy a kočky. Podle průzkumu spokojenosti zákazníků má vynikající poměr kvality a ceny.
Dr. Anton Beynen zodpovídá za oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti Vobra Special
Petfoods. Narodil se v roce 1953 a v současné době je profesorem výživy zvířat na vysoké
škole Rajamangala University of Technology, v thajském Isanu v Sakon Nahkonu.

Anton Beynen získal magisterský titul v oboru lidské výživy (1977) a svou závěrečnou práci
věnoval problematice metabolismu tuků. Anton Beynen zastával několik významných pozic.
Jako profesor na univerzitách ve Wageningenu (1987-1992), Indonesii (1991- 1993) a v Utrechtu (1993-2007), vyučoval základní a aplikovanou výživu zvířat budoucím veterinářům a studentům biolékařství. Zabýval se rovněž výzkumem vlivu výživy na zdraví psů a koček, který prováděl různými cestami.

Klinické diety SANIMED Veterinary Nutrition spojují vědecké poznatky o efektivitě preventivní výživy a terapie dietou s dlouhodobými zkušenosti v oblasti výroby vysoce kvalitních krmiv pro psy a kočky. Krmiva SANIMED Preventive jsou upravena tak, aby vyhovovala psům i kočkám ve všech fázích jejich života a vyhovovala všem plemenům.
Řada SANIMED Curative je vytvořena z vysoce kvalitních a účinných přírodních ingrediencí a je připravena přímo pro specifické problémy. Suchá i vlhká krmiva SANIMED lze libovolně kombinovat bez jakýchkoliv problémů. Kromě toho jsou krmiva pro zvířata SANIMED rovněž velmi chutná! 

Více o produktech najdete na http://www.vobra.cz/nas-sortiment/sanimed-pet-food

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info