Hunter obojky, vodítka

Hunter je společnost s tradicí, která se od svého založení v roce 1980 specializuje na výrobu vysoce kvalitních produktů z kůže pro psy, kočky a koně. Jejich sortiment se pohybuje od vodítek a obojků z kůže, Swarovski kameny a nylonu, přes náhubky, postroje a obojky na výcvik poslušnosti, útulné pelíšky, polštáře až k oblečkům, toaletním potřebám a bezpečnostním kšírům do auta.

Jejich současný výrobní program zahrnuje přes 5000 různých položek, přičemž největší část produktů se stává z řady příslušenství pro psy, kočky a koně. Hunter produkty jsou prodávány po celém světě.

V jejich společnosti je tradicí, že své vlastní nápady zrealizují a uvedou na trh. Přitom tyto produkty musí splňovat vysoké standardy kvality a požadavky na praktičnost a zaručovat optimální bezpečnost.

Hlavním zájmem firmy Hunter je kvalita jednotlivých výrobků v kombinaci s atraktivním designem, vysokou funkčností a nejvyšší úrovní bezpečnosti. Ne náhodou je hlavním cílem společnosti spokojenost zákazníků a blaho zvířat, jako jsou kočky, psy a koně.

Genreálním distributorem značky Hunter, byla od roku 2006 do roku 2012
spol.PET-SERVIS s.r.o., kdy jsme výrobky zavedli do České Republiky. Následně došlo k ukončení distribuce značky Hunter. Od té doby provozujeme pouze prodej značky Hunter.

Máme nejširší nabídku obojků Hunter skladem !!

Video:


Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info