Novinky v E shopu

Náš typ na zboží

Kloubní výživa pro psy. Collagile® dog

Kloubní výživa pro psy. Collagile® dog Kloubní výživa pro psy. Collagile® dog je potravinový doplněk určený na podporu muskulo-skeletálního systému u psů a koček. Vyrábí se z vepřové kůže potravinářské kvality, neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani jiné přísady. Má velice nízký obsah minerálů (max. 2%). K čemu je přípravek určen? Bylo vědecky dokázáno, že specifický komplex bioaktivních kolagenních peptidů Bioactive Collagen Peptides® v přípravku Collagile® dog stimuluje tvorbu kolagenu typu II a mezibuněčné hmoty prostřednictvím chondrocytů (buněk chrupavky) a podporuje tak regeneraci chrupavek.

Čtěte více... Komentáře: 0

Distribuce značky Kronch - maloobchod i velkoobchod

Distribuce značky Kronch - maloobchod i velkoobchod Dámy a Pánové, spolupráce s firmou Henry Shene byla vypovězena. Kronch se bude výhradně a opět nakupovat přes naší firmu. www.pet-servis.com

Čtěte více... Komentáře: 0

Nákupy pro chovatele a chovatelské stanice

spol. PET-SERVIS s.r.o je oficiální partnerem Holandského výrobního závodu Vobra Speciál Pet Food. Také výrobního závodu Kronch Henne Pet Food A/S Dánsko.

Čtěte více... Komentáře: 0

Generální distributor značky Kronch Henne Pet Food A/S

Dovolte mi Vám sdělit toto prohlášení. V minulých dnech byla ukončena spolupráce s velkoobchodem Henryn Schene. Tudíž výrobky Kronch od Henne Pet Food A/S nebude tento velkoobchod mít již k dispozici. Tímto s okamžitou platností se obracejte přímo na nás, jakož to generálního distributora této značky.

Čtěte více... Komentáře: 0

Velkoobchod najdete na www.vobra.cz

Nově spouštíme velkoobchod online- na www.vobra.cz

Čtěte více... Komentáře: 0

  • 1
  • 2

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info