Krmivo pro psy SANIMED pro štěňata

Krmivo pro psy SANIMED pro štěňata

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Nové zboží Země původu  Nizozemí Telefonické objednávky

Granule pro psy SANIMED Puppy, patří do preventivní řady veterinárních diet od Nizozemské společnosti Vobra. Je vhodné pro všechny typy plemen. Poradna na Mob: 603 463 983

990 Kč s DPH

Skladové číslo: SAV2087

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 29. 10. 2020

Výrobce: Vobra Special Pet Food VB

Specifikace
• podporuje optimální růst ve fázi štěněte
• zlepšuje stav pokožky a srsti
• přispívá k dobré konzistenci stolice
• snižuje riziko metabolických onemocnění kostry

Malá plemena: od 4 do 21 týdnů
Středně velká plemena: od 4 do 26 týdnů
Velká plemena: od 4 do 29 týdnů

Puppy

Optimální růst
SANIMED Puppy je vytvořeno tak, aby splňovalo vysoké nutriční nároky štěňat všech plemen. V této fázi života je růst a vznik nových tkání největší. SANIMED Puppy má nízký obsah vápníku (0,45 g / MJ), který však dostačuje pro normální vývoj kostry všech plemen. Nízký obsah vápníku v krmivu SANIMED Puppy chrání proti osteochondróze a podporuje normální lineární růst kostí končetin. Poměr vápníku a fosforu je 1.21, což je považováno za optimální.

Schopnost učení
SANIMED Puppy má vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin jako je kyselina eikosapentaneová ( EPA) a dokosahexaneová (DHA). V kombinaci s vitamínem E stimuluje vysoký přísun kyseliny EPA imunitní funkce u štěňat a vysoký přísun DHA bude mít pozitivní vliv na schopnost učení.

Složení
rýže, kukuřice, dehydratované drůbeží maso, ječmen, sušené řepné řízky, živočišný tuk (drůbeží, hovězí), dehydratované rybí maso, sušená vejce, kukuřičný gluten, droždí, lososový olej, dehydratované jehněčí maso, hydrolyzovaná kuřecí játra, dehydratovaný hemoglobin, lněný olej, minerály, fruktooligosacharidy (FOS) a rostlinné extrakty.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info