Krmivo pro kočky SANIMED Atopy/Sensitive krmivo pro kočky

Krmivo pro kočky SANIMED Atopy/Sensitive krmivo pro kočky

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Nové zboží Země původu  Nizozemí

Krmivo pro kočky SANIMED Atopy/Sensitive s hydrolizovaným proteinem pomáhá zmírnit příznaky atopie, alergie na bleší kousnutí a potraviny a pod. Bližší informace, poradna na Mob: 603 463 983

404 Kč s DPH

Skladové číslo: SAV2315

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 23. 10. 2020

Výrobce: Vobra Special Pet Food VB

Specifikace: • zabraňuje alergickým reakcím na potraviny, díky hydrolyzovaným proteinům
• pomáhá zmírnit záněty, zarudnutí pokožky a svědění, díky obsahu rybího (5%) a brutnákového oleje (0,5%)
• vytvořeno pro léčbu přecitlivělosti na potraviny, atopie a alergii na bleší kousnutí

SANIMED Atopy/Sensitive

 

Jeden zdroj živočišného proteinu: SANIMED Atopy/Sensitive suché krmivo obsahuje hydrolyzovaný rybí protein jako jediný zdroj živočišného proteinu.

Atopie: Léčba atopické dermatitidy spočívá v potlačení chronických zánětlivých kožních reakcí. Lososový olej má vysoký obsah kyseliny eikosapentaneové (EPA) a brutnákový olej zase kyseliny gamma- linoleové (GLA). Kyseliny EPA a GLA stimulují syntézu protizánětlivých eikosanoidů a zmírňují tak příznaky podráždění pokožky.

Kolitida a nespecifikované střevní záněty (IBD): Pro léčbu kolitidy a nespecifických střevních zánětů (IBD) u koček se doporučuje používat hypoalergenní, vysoce stravitelné zdroje proteinů v kombinaci s kyselinou EPA. Stravitelnost hydrolyzovaného proteinu je velmi vysoká, vyšší než normálních proteinů. Proto jsou velmi vhodné pro léčbu příznaků zažívacích potíží. 

Pomáhá zabránit tvorbě struvitů a oxalátů: Průměrné pH moči je 6,4. Tato hodnota pH podporuje rozpouštění močových kamenů a zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Navíc má krmivo SANIMED Atopy/Sensitive nízký obsah hořčíku a obsahuje relativně málo fosforu a proteinu. To znamená, že bude stimulovat protistruvitový účinek. Riziko vzniku vápenatých oxalátů je nízké, protože krmivo SANIMED Atopy/Sensitive má relativně nízký obsah vápníku a glycinu, které vytvářejí substrát pro syntézu oxalátů).

Složení: rýže (35%), hydrolyzovaná ryba (18%), bramborový protein, živočišný tuk (drůbeží), rybí olej (lososový olej), bramborový škrob, sušené řepné řízky, celulóza, minerály, hydrolyzovaná kuřecí játra (1.5%), brutnákový olej, lněný olej

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info