Krmivo pro psy SANIMED Intestinal Diet krmivo pro psy| akutní střevní poruchy

Krmivo pro psy SANIMED Intestinal Diet  krmivo pro psy| akutní střevní poruchy

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Nové zboží Země původu  Nizozemí Telefonické objednávky

Krmivo pro psy SANIMED Intestinal granule pomáhá snižovat akutní střevní poruchy absorbce, potravinovou nesnášenlivost a podporuje imunitní systém a přispívá ke snížení zánětlivé reakce. Bližší informace, poradna na Mob: 603 463 983

460 Kč s DPH

Skladové číslo: SAV3893

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 27. 1. 2021

Výrobce: Vobra Special Pet Food VB

Specifikace:
•  Pomáhá snižovat akutní střevní poruchy absorbce
•  Pomáhá snížit potravinovou nesnášenlivost díky králičímu masu jako jedinému zdroji živočišných bílkovin.
•  Podporuje vstřebávání díky vysoce stravitelným bílkovinám, sacharidům a mírnému obsahu tuku.
•  Podporuje imunitní systém a přispívá ke snížení zánětlivé reakce
•  Pomáhá kompenzovat ztrátu elektrolytů
•  Pro psy od 14 týdnů života

Vysoce stravitelné proteiny a sacharidy: SANIMED Intestinal obsahuje vysoce stravitelné proteiny a sacharidy. To usnadňuje absorpci aminokyselin a glukózy v případě nízké trávicí kapacity, podporuje regeneraci střevních klků a snižuje množství zbytků z rozkladu v dutinách střev. Výsledkem je snížení průjmů a dysbacteriosis, nebo-li narušení střevní mikroflóry. Méně nestrávených proteinů tak dosáhne tlustého střeva, takže v jeho dutině se může vytvořit méně toxických produktů odbourávání bílkoviny. Kromě toho SANIMED Intestinal má nízký obsah nerozpustné vlákniny, která nadále přispívá ke stravitelnosti této diety.

Králík jako jediný zdroj proteinů: SANIMED Intestinal obsahuje králíka jako jediný zdroj živočišných bílkovin. To výrazně snižuje riziko alergické reakce. Tato dieta je bez lepku a laktózy. To přispívá rekonvalescenci a zabraňuje vytvoření enteropatie zapříčiněné přecitlivělostí na lepek. V případě atrofie klků se snižuje aktivita laktace a zhoršeno je i trávení laktózy.

Krmivo je obohaceno sodíkem a draslíkem. Psi s průjmem ztrácí více draslíku a sodíku ve formě různých složek ve střevech. Tato ztráta je kompenzována potravou. SANIMED Intestinal má mírný obsah tuku s cílem omezit vyměšovací průjem skrze bakteriální syntézy hydroxylovaných mastných kyselin. Je pravděpodobné, že malý střevní průjem je spojován se sníženou vstřebatelností tuků, což vede k bakteriální syntéze hydroxylované mastné kyseliny. Tyto bakteriální produkty mohou být pro střevní sliznici toxické. Do krmiva je přidáno mírné množství gelu tvořících látek a zkvašená vláknina (ve formě řepných řízků) k podpoře zdraví tlustého střeva. S použitím této vlákniny, produkují bakterie v tlustém střevě kyselinu máslovou, která je hlavním zdrojem energie pro buňky tlustého střeva.

Přidaný lososový olej a beta-glukany přispívají k zabránění střevních zánětlivých reakcí. Lososovýolej je bohatý na kyselinu eikosapentaenovou (EPA), která má protizánětlivé účinky. Beta-1,3 / 1,6-glukany jsou přítomny v buněčných stěnách kvasinek. Vazba těchto beta-glukanů na bílé krvinky vede k sekreci cytokinů jako antimikrobiální a metabolické signály do krevního oběhu. U různých druhů, včetně psů, byl prokázán pozitivní vliv betaglukanů. Užívání betaglukanů zvyšuje imunitní reakce doprovázející kratší dobu průjmu a méně závažné klinické příznaky.

Zeolit absorbuje nadbytečnou vodu ve střevním traktu a váže určité toxické látky, které mohou způsobit zvýšené vylučování vody do střev. Zeolit se skládá z nerozpustné minerální soli s vysokým stupněm porozity tak, že 50% z jeho objemu je k dispozici pro adsorpci.

Složení: Rýže, dehydratované králičí maso (17%), bramborový protein, živočišný tuk (drůbež), bramborový škrob, minerální látky, rybí olej (lososový olej 2%), sušené řepné řízky, hydrolyzovaná kuřecí játra, výtažek z kvasnic (zdroj beta-1,3 / 1,6-glukany 0,08%)

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info