Krmivo pro psy SANIMED diet Intestinal pro psy, klinická dieta při zánětu střev a akutním průjmu

Krmivo pro psy  SANIMED diet Intestinal pro psy, klinická dieta při zánětu střev a akutním průjmu

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Nové zboží Země původu  Nizozemí Telefonické objednávky

Granule pro psy SANIMED Intestinal jsou kompletní granule. Krmivo je určené k léčbě akutních průjmů a zánětům střev. Bližší informace, poradna na Mob: 603 463 983

460 Kč s DPH

Skladové číslo: SAV3893/3

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 19. 4. 2021

Výrobce: Vobra Special Pet Food VB

Specifikace: 

  • Pomáhá mírnit akutní střevní poruchy absorbce
  • Králičí maso jako jediný zdroj živočišných bílkovin snižuje potravinovou intoleranci
  • Vysoce stravitelné bílkoviny, sacharidy a malé množství tuku podporují vstřebávání
  • Povzbuzuje imunitní systém, přispívá k odbourávání zánětlivé reakce
  • Kompenzuje ztrátu elektrolytů
  • Pro psy od 14 týdnů života

intestinal

 
Vysoce stravitelné proteiny a sacharidy
SANIMED Intestinal obsahuje vysoce stravitelné proteiny a sacharidy. To usnadňuje absorpci aminokyselin a glukózy v případě nízké trávicí kapacity, podporuje regeneraci střevních klků a redukuje množství zbytků z rozkladu v dutinách střev. Výsledkem je snížení průjmů a dysbacteriosis, nebo-li narušení střevní mikroflóry. Méně nestrávených proteinů tak dosáhne tlustého střeva, proto se v jeho dutině může vytvořit méně toxických produktů odbourávání bílkovin. Kromě toho má SANIMED Intestinal menší poměr nerozpustné vlákniny, která nadále přispívá ke stravitelnosti této diety.

Králík, jako jediný zdroj proteinů SANIMED Intestinal obsahuje králíka jako jediný zdroj živočišných bílkovin. To výrazně mírní hrozbu alergické reakce. Tato dieta je bez lepku a laktózy. Tím přispívá k rekonvalescenci a zabraňuje vytvoření enteropatie zapříčiněné přecitlivělostí na lepek. V případě atrofie klků se snižuje aktivita laktace a zhoršeno je i trávení laktózy jako takové.

Krmivo je obohaceno sodíkem a draslíkem, aby kompezovalo ztrátu elektrolitů. Psi s průjmem ztrácí více draslíku a sodíku ve formě různých složek ve střevech.

Přidaný lososový olej a betaglukany přispívají k zabránění střevních zánětlivých reakcí. Lososový olej je bohatý na kyselinu eikosapentaenovou (EPA), která má protizánětlivé
účinky. Beta-1,3 / 1,6-glukany jsou přítomny v buněčných stěnách kvasinek. Užívání betaglukanů zvyšuje imunitní reakce doprovázející kratší dobu průjmu a méně závažné klinické příznaky.

Zeolit absorbuje nadbytečnou vodu ve střevním traktu a váže určité toxické látky, které mohou způsobit zvýšené vylučování vody do střev. Zeolit se skládá z nerozpustné minerální soli s vysokým stupněm porozity (savost) tak, že 50% z jeho objemu je k dispozici pro absorpci.

Složení
rýže, dehydratovaný králík, bramborový protein, živočišný tuk (drůbež), bramborový škrob, minerální látky, rybí olej (losos), sušené řepné řízky, hydrolyzovaná kuřecí játra, výtažek z kvasnic (zdroj beta-glukanů)

 

 

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info