O firmě

Jak to všechno začalo

Jak to všechno začalo

V roce 1991 jsme začali rozvíjet výrobu a prodej mraženého masa pro psy a kočky v bývalém maso-kombinátě Kladno.
K výrobě jsme postupně začali přidávat suchá a konzervovaná krmiva.

V té době jsme byli jedním z mála prodejců značky Eukanuba, Purina ProPlan, Hills, RoyalCanin. Vzhledem k tomu, že naši zákazníci si stěžovali na kvalitu krmiva a dostupnost těchto značek jsme jejich prodej ukončili.

Pro zachování standartu kvality a poskytovaných služeb jsme došli k závěru, že spustíme vlastní velkoobchod, zahájili jsme obchodní činnost se zahraničními dodavateli.

Zřídili jsme velkoobchod online, jako jedna z mála firem v České Republice a na Slovensku.

Své podnikání jsme zaměřili do segmentu specializovaných krmiv a doplňků pro domácí zvířata. Začali jsme provozovat import a export zboží ze zahraničí, jako je USA, Kanada, Německo, Dánsko, Holandsko a další.

Zásoby zboží se rozrůstali a to nás dohnalo k rozšíření interní skladové kapacity na 500 m2. Jak čas pospíchal, museli jsme přidat ještě externí sklady z Anglie a České Republiky s kapacitou 400 paletových míst.

V tu dobu nastal čas se rozhodnout mezi fyzickou, nebo právnickou osobou. Rozhodnutí bylo jasné, 9. února v roce 2006 jsme založili společnost s ručením omezeným pod názvem PET-SERVIS s.r.o.

Firma je zapsaná pod spisovou značkou: C 116062 a vedená u Městského soudu v Praze.
Sídlo: Kubelíkova 2532, Kladno 27201. Obchodní Rejstřík
Jednatel: Petr Macich  100% vlastník. Den vzniku funkce: 9. února 2006

Od té doby jsme se utrhli a stali se samostatným hráčem na trhu v prodeji chovatelských potřeb. 

Náš podíl na trhu se pohybuje mezi 4 - 7% v daném segmentu. A to v dnešní době považujeme za úspěch. Co nás zasáhla ekonomická krize, tak měníme svou obchodní taktiku a přístup k jednotlivci a obchodnímu partnerovy.

Spol. PET-SERVIS s.r.o. je v současné době ryze rodinný podnik bez možností venkovních vlivů.


• V roce 2010 jsme se rozšířili do jiného segmentu - výroba sušeného palivového dřeva www.drevodokrbu.com

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení