Pozor kočka 2018

Mikulášská nejen pro kočku! 2018

Srdečně Vás jménem Šimonovi pomocné tlapky a Pozor kočka!z.s. zveme na umisťovací výstavu opuštěných koček, které se budou snažit získat si místo ve Vašem srdci a misku s pelíškem ve Vašem domově.

Pokud zrovna nehledáte kočičího společníka, nevadí. Přijďte si s dětmi kočičky prohlédnout, ochutnat veganskou kuchyni, zvolit nejhezčí kočku výstavy, vybrat si maličkost v charitativním krámku a podpořit tak útulky v jejich práci.
Pro děti bude připraven dětský koutek, zazpíváme si koledy a možná přijde i Mikuláš.

Sponzory výstavy jsou firmy Nutrilove, PET-SERVIS s.r.o., Juko petfood s.r.o. - výhradní dovozce značky Optima Novava a Catsbest. cz, které pošlou pro kočičky na výstavě stelivo a krmení. Déle firmy Jádrové vrtání Poděbrady, které nám pomáhá s dopravou klecí a dalších věcí a Agentura BEA zase s občerstvením a partnerem výstavy je Dopravní podnik hlavního města Prahy, který nám do souprav metra, autobusů a tramvají umístí zdarma letáček na naši výstavu. Všem moc děkujeme a velmi si takové pomoc vážíme. 

Vstupné je 35 korun. Těšíme se na Vás!

 

Pozor kočka! z.s.
Barbora Kamzíková
tel: 608 414 102
email: pozor.kocka@seznam.cz
web: www.pozorkocka.cz
FB www.facebook.com/Pozorkocka
e-shop: www.pozorkocka-shop.cz 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení