Snugglesafe - vyhřívací podložka do mikrovlnné trouby

Snugglesafe - vyhřívací podložka do mikrovlnné trouby

Hodnocení produktu: 4.25/5 (8x)

Vaše hodnocení:

Top produkt Země původu  Anglie Země původu NĚMECKO

Vyhřívací podložka pro štěňata, koťata, morčata, králíky a ostatní domácí mazlíčky, především pro nemocné jedince, kteří potřebují teplo. V zimním období ji také ocení majitelé vše domácích mazlíčků. SnuggleSafe dopřeje až 12 hodin příjemného tepla (max.52°C).

570 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: Středa 8. 12. 2021

Výrobce: Velká Británie

Použití Snugglesafe podložky: 

1. Vaší podložku položte na otáčecí se talíř v mikrovlnné troubě, zvolte maximální výkon a nastavte podle následující tabulky.: viz níže

Výkon mikrovlnné trouby, č as nahřívání v minutách:
600 – 650 Wattů 8 minut. max
700 – 750 Wattů 7 minut. max
800 – 850 Wattů 6 mnut. max
900 – 1000 Wattů 5 minut. max

2. Když máte nastavený správný čas a správný výkon Vaší mikrovlnné trouby, zapněte ji.
3. Na konci cyklu, vyhřívací podložku SnuggleSafe nechte ještě 1 minutu ležet v mikrovlnné troubě. V průběhu téhle minuty bude SnuggleSafe nadále nahřívaná i když je trouba už vypnutá. Po téhle minutě je teplota Vaší SnuggleSafe stabilizovaná. Upozornění: Přiloženou nálepku nalepte na Vaší troubu, ať jsou časy vyhřívání vždy po ruce.
4. SnuggleSafe vyjměte z mikrovlnné trouby. POZOR: je horká!!! Potřebujete rukavici nebo utěrku!
5. SnugggleSafe položte pod lůžkoviny Vašeho zvířete nebo pod volnou deku. Ideální bude, když je také pod SnuggleSafe dobrá izolace. To prodlouží čas výhřevnosti podložky. POZOR!!! SnuggleSafe nesmí přijít do přímého dotyku s Vaším zvířetem. Vždy používejte ochranné pouzdro. Nebo můžete přikoupit k SnuggleSafe

Upozornění:
Snugglesafe musí být vždy naprosto zchlazená, aby se mohla znova nahřát. Dobu nahřívání nepřekračujte!! Přehřátí může vyhřívací podložku trvale poškodit a způsobit Vám poranění. Zamezte kousání a žvýkání podložky.

Zanechte zprávu

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info