Šampón pro psa s pupalkovým olejem No.17 Isle Of Dogs

Šampón pro psa s pupalkovým olejem  No.17  Isle Of Dogs

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Top produkt Země původu  USA

Tento šampon pro psy je určen pro bledě žlutou, blonďatou, měděnou nebo čokoládově zbarvenou srst, jako mají například zlatý retriever, labradorský retriever, kokršpaněl, jezevčík, pudl, irský setr a šitzu. Působí pomocí zesilovačů barvy (jejich aplikaci zajišťuje olej obsažený v šampónu), které pronikají do srsti, dodávají jí plnost a oživují barvu a dodávají jí jasné tóny. Srst nevysušuje, neboť neobsahuje žádná barviva ani hennu.

590 Kč s DPH

Skladové číslo: 17-250

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: Pátek 10. 12. 2021

Výrobce: Isle of dogs - USA

Obsahuje pupalkový olej, který zlepšuje strukturu srsti, usnadňuje kartáčování, pro prevenci suché pokožky, přináší úlevu, dodává lesk a urychluje hojení. Vhodný pro každodenní používání.Obsahuje 1% za studena lisovaného pupalkového oleje. Tento způsob výroby na rozdíl od extrakce zachovává esenciální výživné složky. Má vysoký obsah mastných kyselin (Omega 6), pupalkový olej je vynikající pro normální pokožku, ale dokáže řešit středně závažné až závažné kožní problémy.

Pokyny k použití: Srst namočte, naneste šampón, promasírujte, až se vytvoří pěna a opláchněte, abyste odstranili nečistoty a nadměrný maz.  Optimální výsledek dosáhnete, když šampón použijete ještě jednou a necháte ho působit asi 2-5 minut. Důkladně opláchněte. 

Pokud chcete, můžete použít kondicionér  ( No. 50 nebo No. 51), pak vysušte.Lze ředit  10:1

Alternativní produkty

Zanechte zprávu

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info