Šampón pro psy s pupalkovým olejem No.10 Isle Of Dogs

Šampón pro psy s pupalkovým olejem No.10  Isle Of Dogs

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Top produkt

Univerzální šampon pro všechny barvy srsti. Šampón pro psy s pupalkovým olejem. Zlepšuje strukturu srsti, usnadňuje kartáčování, jako prevence suché pokožky, přináší úlevu, dodává lesk a urychluje hojení.

125 Kč s DPH

Skladové číslo: 10-60

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 18. 9. 2019

Výrobce: Isle of dogs - USA

Vhodný pro každodenní používání. Prodlužuje intervaly mezi koupelemi. Zlepšuje strukturu srsti, usnadňuje kartáčování, jako prevence suché pokožky, přináší úlevu, dodává lesk a urychluje hojení. Vhodný pro každodenní používání. Prodlužuje intervaly mezi koupelemi.Obsahuje za studena lisovaný pupalkový olej. Tento způsob výroby na rozdíl od extrakce zachovává esenciální výživné složky. Má vysoký obsah mastných kyselin (Omega 6), pupalkový olej je vynikající pro normální pokožku, ale dokáže řešit středně závažné až závažné kožní problémy. 


Pokyny k použití: srst namočte, naneste šampón, promasírujte, až se vytvoří pěna a opláchněte, abyste odstranili nečistoty a nadměrný maz.  Optimální výsledek dosáhnete, když šampón použijete ještě jednou a necháte ho působit asi 2-5 minut. Důkladně opláchněte. Pokud chcete, můžete použít kondicionér   No. 50 nebo No. 51, pak vysušte. Lze ředit  až 10:1. 

shampoos and conditioners: 250 ml

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info