Sanimed veterinární granulované diety pro psy, krmivo pro kočky

"Vobra Special Petfoods vyrostla v rodinnou firmu, na kterou jsme hrdí!"

Od roku 1932

Naše firma vznikla díky panu Pietovi van Krieken, který založil firmu v roce 1932. Původně vyráběla pouze různé typy krmiva pro farmářská zvířata. V roce 1963 převzal firmu od svého otce syn Gerard a pojmenoval ji Vobra.

Vysoká kvalita a speciální krmení

V roce 1970 začala Vobra vyrábět psí a kočičí krmení. Výroba krmiva pro farmářská zvířata postupně ustoupila. V roce 1975 byl přechod na výrobu psího a kočičího krmení dokončen. Jelikož pak byla Vobra plně soustředěna na výrobu psího a kočičího krmení, byla v Loosbroeku v roce 1984 postavena nová továrna se svým vlastním extruderem.

V roce 2001 byla započata nová stavba druhé továrny – včetně skladových prostor - ve městě Veghel. V květnu 2002 byla tato továrna dokončena a mohla tam začít výroba. Továrna v Loosbroeku zůstala v provozu, a tak teď Vobra vyráběla psí a kočičí krmení s vysokou kvalitou ve dvou lokacích. V roce 2006 převzala Vobra firmu Wielco. Wielco vyrábí lisované psí krmivo, ale prodává také rybí návnady.

Proud of Vobra

Vobra Special Petfoods vyrostla ve firmu, na kterou jsme pyšní! Kromě několika dalších vlastních značek vyrábí Vobra také extrudované a lisované psí i kočičí krmivo vysoké kvality pro mnoho spokojených zákazníků s privátními značkami. 

Klinické diety pro psy a kočky

Klinické diety pro psy a kočky

Prof.Dr.Amton Beynen


Klinické diety Sanimed vytvořil Prof. Dr. Anton Beynen na základě vědeckého výzkumu. Sanimed znamená prvotřídní kvalitu a pouze přírodní ingredience. Je to velmi chutné suché i vlhké krmivo pro psy a kočky. Podle průzkumu spokojenosti zákazníků má vynikající poměr kvality a ceny. 

Dr. Anton Beynen zodpovídá za oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti Vobra Special
Petfoods. Narodil se v roce 1953 a v současné době je profesorem výživy zvířat na vysoké
škole Rajamangala University of Technology, v thajském Isanu v Sakon Nahkonu.

Anton Beynen získal magisterský titul v oboru lidské výživy (1977) a svou závěrečnou práci
věnoval problematice metabolismu tuků. Anton Beynen zastával několik významných pozic.
Jako profesor na univerzitách ve Wageningenu (1987-1992), Indonesii (1991- 1993) a v Utrechtu (1993-2007), vyučoval základní a aplikovanou výživu zvířat budoucím veterinářům a studentům biolékařství. Zabýval se rovněž výzkumem vlivu výživy na zdraví psů a koček, který prováděl různými cestami.


Klinické diety SANIMED Veterinary Nutrition spojují vědecké poznatky o efektivitě preventivní výživy a terapie dietou s dlouhodobými zkušenosti v oblasti výroby vysoce kvalitních krmiv pro psy a kočky. Krmiva SANIMED Preventive jsou upravena tak, aby vyhovovala psům i kočkám ve všech fázích jejich života a vyhovovala všem plemenům. 

Řada SANIMED Curative je vytvořena z vysoce kvalitních a účinných přírodních ingrediencí a je připravena přímo pro specifické problémy. Suchá i vlhká krmiva SANIMED lze libovolně kombinovat bez jakýchkoliv problémů. Kromě toho jsou krmiva pro zvířata SANIMED rovněž velmi chutná!  Podrobnosti: Leták v PDF

Nekopírovat chráněno autorskými právy Vobra Special Petfoods. 
Práva jsou vyhrazena pro spol. PET- SERVIS s.r.o. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Preventivní základní řada krmiva Sanimed. 

Psi:

Kočky:

 

Léčebná řada krmiva Sanimed . Klinické diety

Psi:

 

Kočky:

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení